Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Admiral Plaza

Popis a poloha

Hotel Admiral Plaza je perfektnou voľbou pre ubytovanie na Slnečnom pobreží. V blízkom okolí sa nachádza všetko čo potrebujete k svojej dovolenke, či už sú to reštaurácie, obchodíky alebo rôzne športové aktivity. Piesková pláž, ktorá je vhodná pre rodiny s deťmi sa nachádza 300 metrov od hotela. Mesto Burgas spolu s letiskom je od hotela vzdialené 38km čo predstavuje viac než pol hodiny jazdy autom.

Vybavenie hotela

Priestory v hoteli, či už recepcia, oddychová zóna alebo ostatné spoločné priestory sú príjemne a moderne zariadené a môžete v nich využívať pripojenie na internet zadarmo. Klienti majú k dispozícií reštauráciu, pool bar, non-stop recepciu, zmenáreň, ihrisko pre deti, parkovisko (platené), trezor (za poplatok), spa & welness (za poplatok).

Vybavenie izby

Hotel má k dispozícií 35 štúdií, 37 dvoj-lôžkových izieb a 35 príjemne zariadených apartmánov. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, TV, Wi-Fi pripojením (za poplatok), telefón, fén, balkón, upratovanie + výmena posteľného prádla a uterákov. Apartmány a štúdia sú vybavené kuchynským kútom, mikrovlnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. K dispozícií je taktiež aj detská postieľka.

Stravovanie

Hotel poskytuje možnosť ubytovania bez stravy alebo formou raňajok, ktoré sú podávané formou bufetových stolov. Stravovať sa taktiež môžete v hotelovej reštaurácii alebo môžete navštíviť okolité reštaurácie.

Doprava

Hotel sa nachádza necelých 400 metrov od autobusovej stanice. Taktiež môžete využiť vláčik, ktorý jazdí po promenáde.