Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Alba

Popis a poloha

Hotel Alba sa nachádza na hlavnej promenáde v centre letoviska Slnečné pobrežie len 100 metrov od pláže. Obklopuje ho záhrada a nájdete tu 2 vonkajšie bazény, 1 detský bazén, detský aquapark a slnečnú terasu, pričom všetko to môžete využívať zadarmo. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú mnohé obchody, reštaurácie, bary a kaviarne.

Vybavenie hotela

V areáli hotela sa nachádzajú bazény s lehátkami a slnečníkmi, ktoré máte k dispozícií zadarmo, nachádza sa tu aj záhrada, taktiež môžete využiť fitness centrum alebo si oddýchnuť pri masáži. Pre deti sú pripravené animácie, ihrisko a bazén spolu s mini aquaparkom. V spoločných priestoroch hotela môžete využívať zadarmo pripojenie k sieti Wi-Fi, na izbách je toto pripojenie spoplatnené. Taktiež Vám je k dispozícií trezor, ktorý je umiestnený v izbe.

Vybavenie izby

Hotel Alba ponúka priestranné a elegantné ubytovacie jednotky s klimatizáciou. Každá z izieb je vybavená TV a bezpečnostnou schránkou. Niektoré ubytovacie jednotky majú priestor na posedenie s pohovkou. Súkromné kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom a vaňou. Všetky izby majú vlastný balkón s vonkajší nábytok.
Hotel poskytuje ubytovanie v dvoj-lôžkových izbách s max. dvoma prístelkami a v jedno-lôžkových izbách.

Stravovanie

V hoteli máte k dispozícií lobby bar, pool bar, hlavnú reštauráciu a snack bar. Program all inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú podávané od 10:00 do 23:00 h. Dvakrát od týždňa sú organizované tematické večere. Snacky sa podávajú od 10:00 do 12:00 a od 14:00 do 17:00 h.

Doprava

Priamo pred hotelom sa nachádza zastávka vlaku s panoramatickým výhľadom, ktorý vás odvezie po rezorte a do Starého mesta Nesebaru vzdialeného 2 km.