Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Amaris

Popis a poloha

Hotel Amaris sa nachádza 300 metrov od krásnej piesočnatej pláže. Centrum letoviska sa nachádza v bezprostrednej blízkosti hotela, a teda po blízku máte množstvo obchodíkov, butikov, reštaurácií a mnoho iných atrakcií pre deti aj dospelých.

Vybavenie hotela

V areáli hotela sa nachádza bazén, pri ktorom lehátka a slnečníky môžete používať zadarmo. Personál hotela je Vám na recepcií k dispozícií 24 hodín denne. Wi-Fi pripojenie môžete v spoločných priestoroch, a teda na recepcií a pri bazéne používať zadarmo, na izbách je táto služba spoplatnená. Na recepcií sa nachádza trezor, ktorý môžete použiť za poplatok. V prípade potreby je Vám k dispozícií aj doktor.

Vybavenie izby

Každá izba je vybavená chladničkou, TV, klimatizáciou, balkónom, kúpeľňou s toaletou a sprchovým kútom. Izby sú upravované denne a výmena posteľného prádla sa koná každé 3 až 4 dni, podľa dĺžky pobytu hosťa. Izby sú orientované s výhľadom na okolité prostredie, a teda na záhradu, bazén a blízke hotely. Hotel ponúka možnosť požičania detskej postieľky.

Stravovanie

Reštaurácia hotela Amaris Vám ponúka jedlá z tradičnej Bulharskej ale taktiež aj z medzinárodnej kuchyne. Využiť taktiež môžete lobby bar alebo aj bar pri bazéne.