Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Astoria

Popis a poloha

Tento hotel sa nachádza len pár krokov od krásnej piesočnatej pláže slnečného pobrežia. Hotel s nachádza v bezprostrednej blízkosti promenády, kde môžete nájsť rôozne obchodíky, reštaurácie a množstvo atrakcií.

Vybavenie hotela

V areáli hotela sa nachádza bazén, pri ktorom sa nachádza bar, kde môžete ochutnať zo širokého výberu chutných miešaných drinkov. Pre deti sa tu taktiež nachádza bazén s hĺbkou 0,60 m, detské ihrisko a možnosť vypožičať si rôzne stolné hry priamo na recepcií, ktorá je nonstop otvorená. Oddychovať môžete v záhrade hotela alebo na krásnej slnečnej terase. Pripojenie na Wi-Fi je zadarmo na recepcií a pri bazéne. Pripojenie na Wi-Fi v izbe je za poplatok.

Vybavenie izby

Izby sú vybavené TV, mini barom, ktorý je spoplatnený, telefónom, klimatizáciou, kúpeľňou s toaletou, fénom a balkónom.

Stravovanie

Hotel Vám poskytuje možnosť stravovania formou all inclusive. V hotelovej reštaurácii s výhľadom na bazén a priľahlú terasu sa podávajú pokrmy bulharskej a medzinárodnej kuchyne formou bufetu.
All inclusive - raňajky (7:30 - 10:30), obedy (12:00 - 14:00) a večere (18:00 - 21:00) formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, miestne rozlievané nealkoholické a alkoholické nápoje v dobe od 10:00 do 22:00.