Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Bellevue

Popis a poloha

Hotel Bellevue sa nachádza v bezprostrednej blízkosti pláže. V okolí hotela sa nachádza množstvo obchodíkov, reštaurácií a množstvo iných zaujímavých atrakcií.

Vybavenie hotela

Hotel Bellevue Vám poskytuje množstvo služieb, ktoré môžete plne využívať, ako napríklad: vonkajší bazén, fitness centrum, záhradu, stolný tenis, Wi-Fi pripojenie, ktoré je bezplatné, zmenáreň a k dispozícií Vám je aj non stop recepcia. V tomto hoteli si môžete za poplatok objednať masáže, detský klub, zahrať si minigolf, šípky alebo biliard, využiť trezor na recepcii, zaparkovať na parkovacích miestach, ktoré má hotel k dispozícií alebo využiť služby čistiarne, žehlenia a práčovne. Pre deti sa v areáli hotela nachádza detské ihrisko a taktiež pre deti chystá program aj animačný tím.

Vybavenie izby

Izby sú vybavené klimatizáciou, minibarom, balkónom, kúpeľňou s toaletou, fénom a TV. Izby sú upratované každý deň a posteľné prádlo menené každé 3 až 5 dní. Z izby si môžete vychutnať výhľad na krásne Slnečné pobrežie, more a mestečko Nessebar.

Stravovanie

Hotel poskytuje stravu formou All Inclusive, raňajky sa podávaju od 7:30 do 10:00, obed od 12:00 do 14:00 a večera od 18:00 do 20:00. Taktiež sa podávajú aj alkoholické a nealkoholické miestne drinky, voda, pivo, víno, čaj alebo káva. Ochutnať skvelé jedlá a drinky môžete v hlavnej reštaurácií, v A la Carte reštaurácií, v lobby bare, v bare pri bazéne a taktiež aj v bare na pláži.