Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Calypso

Popis a poloha

Hotel Calypso sa nachádza 700 metrov od krásnej piesočnatej pláže a zhruba 2 kilometre od centra rezortu. Avšak v blízkosti hotela nájdete množstvo butikov, obchodíkov, reštaurácií a rôznych zaujímavých atrakcií.

Vybavenie hotela

Moderne zariadený hotel Vás hneď pri vstupe zaujme svojím dizajnom a najmä recepciou, ktorá je pre Vás otvorená nepretržite. Bazén, slnečníky aj lehátka sú Vám plne k dispozícií. Taktiež môžete využiť posilňovňu, Wi-Fi pripojenie na recepcií a pri bazéne, ktoré je bez poplatku. Za poplatok môžete parkovať hneď pri hoteli, použiť trezor na recepcií, alebo byť pripojený na Wi-Fi na izbe. Pre deti má hotel prichystaní animačný tím.

Vybavenie izby

Izby v hoteli Calypso sú príjemne a moderne zariadené a v každej nájdete chladničku, TV, klimatizáciu, kúpeľňu s toaletou, a balkón s výhľadom na bazén alebo na okolie hotela. Izby sú upratované denne a posteľné prádlo je menené každé 3 až 4 dni. Hotel má v prípade potreby pripravenú aj detskú postielku.

Stravovanie

Jedlá bulharskej alebo medzinárodnej kuchyne si vychutnáte v reštaurácií ale taktiež aj na terase. Ochutnať môžete aj miešané drinky zo zaujímavého lobby baru.