Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Central Plaza Apartmány

Popis a poloha

Apartmány Central Plaza Vám ponúkajú súkromie v podobe prenajatých izieb, ktoré svojím vybavením a rozlohou pripomínajú byt. Ubytovanie sa nachádza zhruba kilometer od pláže a necelé dva kilometre do úplného centra Slnečného pobrežia. Avšak v blízkosti hotela sa nachádza niekoľko zaujímavých reštaurácií, podnikov a zábavných atrakcií.

Vybavenie hotela

Apartmány v Central Plaza hoteli Vám poskytujú množstvo služieb a vybavenia. V prvom rade máte zadarmo parkovanie na súkromnom parkovisku hotela, ale je potrebné nahlásiť záujem o parkovanie dopredu. Taktiež aj pripojenie Wi-Fi je bezplatné v celom hoteli. V areáli sa nachádza záhrada, terasa a bazén.

Vybavenie izby

Izby sú vybavené kuchyňou (chladnička, kuchynský riad, sporák, jedálenský stôl, práčka a čistiace prostreidky), kúpeľňou spolu s toaletou, TV, klimatizáciou, balkónom spolu s nábytkom.

Stravovanie

Pri ubytovaní v týchto apartmánoch nie je možné sa stravovať, ale k dispozícií máte kuchyňu v izbe, taktiež bar na prízemí a môžete si vybrať z množstva reštaurácií v blízkom okolí.