Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Condor

Popis a poloha

Hotel Condor sa nachádza 100 metrov od mora a krásnej piesočnatej pláže. Promenáda Slnečného pobrežia prechádza hneď popri hoteli. A centrum mesta sa nachádza asi 10 minút od hotela chôdzou. Taktiež máte možnosť sa zviesť vláčikom, ktorý má zastávku len pár krokov od hotela.

Vybavenie hotela

Recepcia hotela Condor je Vám k dispozícií nepretržite a môžete na nej za poplatok použiť trezor. Bazén, slnečníky a lehátka, záhrada, masáže alebo posiľňovňa - to všetko je pre Vás prichystané na oddych v areáli hotela. Parkovanie pri hoteli je za poplatok. Wi-Fi pripojenie je na recepcií a izbách bez poplatku. Taktiež sa v priestoroch hotela nachádza aj aj zmenáreň.

Vybavenie izby

Izby v hoteli Condor sú s výhľadom na more, bazén alebo okolie hotela. V izbách sa nachádza chladnička, TV, klimatizácia, kúpeľňa s toaletou, fén sa nachádza iba v niektorých izbách. Izby sú upratované denne a posteľná bielizeň je menená každé 3 až 4 dni.

Stravovanie

Hotel Condor poskytuje stravu vo forme raňajok a podáva sa v reštaurácií hotela. V okolí sa nachádza niekoľko chutných reštaurácií.