Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Das Club Hotel

Popis a poloha

Complex Das CLub sa nachádza 800 metrov od piesočnatej pláže. Centrum Slnečného pobrežia sa nachádza zhruba 700 metrov od hotela. Po blízku nájdete niekoľko chutných miestnych ale aj medzinárodných kuchýň a reštaurácií. Taktiež môžete vyskúšať rôzne aktivity.

Vybavenie hotela

Complex Das Club Vám ponúka množstvo aktivít a služieb, medzi ktoré patrí wellness, tenis, biliard, bazény, tobogány, doktor, detské ihrisko, animačný tím, záhradu, zmenáreň, masáže a mnoho iného. Recepcia hotela je Vám k dispozícií 24 hodín denne. Trezor môžete využiť za poplatok, takisto ako aj parkovisko. Wi- Fi pripojenie je dostupné len na recepcii a bez poplatku.

Vybavenie izby

V izbách nájdete chladničku, TV, klimatizáciu, poháre, kúpeľňu s toaletou, fén, balkón, z ktorého sa Vám ponúka výhľad na bazén a do areálu complexu. Izby sú upratované denne a posteľné prádlo sa mení každé 3 až 4 dni.

Stravovanie

Hotel Vám ponúka pobyt s all inclusive stravou, ktorá sa podáva v hlavnej reštaurácií hotela. Taktiež môžete ochutnať z množstva drinkov a nápojov v pool bare.