Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Diamond

Popis a poloha

hotel Diamond sa nachádza v centrálnej polohe Slnečného pobrežia a teda v okolí sa nachádza niekoľko zábavných zariadení, čo znamená, že hotel je veľmi vhodný pre mladých ľudí a pre rodiny. Hotel sa nachádza 800 metrov od piesočnatej pláže a len 200 metrov od úplného centra slnečného pobrežia.

Vybavenie hotela

V areáli hotela sa nachádza bazén, zmenáreň, kaderníctvo a recepcia je Vám k dispozícií nepretržite 24 hodín denne. Wi- Fi pripojenie je vo verejných priestoroch zadarmo, ale pripojenie na izbe je za poplatok. Parkovať môžete pred hotelom zadarmo. Masáže, turecký alebo parný kúpeľ, wellness centrum, sauny, biliard alebo trezor môžete využiť za poplatok.

Vybavenie izby

Izby v hoteli Diamond sú vybavené chladničkou, TV, klimatizáciou kúpeľňou s toaletou, fénom a balkónom s výhľadom na bazén alebo na okolitú ulicu. Izby sú upratované každý deň a posteľné prádlo menené každé tri až štyri dni. Taktiež môžete využiť možnosť požičania si detskej postielky.

Stravovanie

Hotel poskytuje All Inclusive stravu, ktorá sa podáva formou bufetu v hotelovej reštaurácií. K dispozícií máte taktiež aj lobby bar a terasu, na ktorej si môžete vychutnať či bulharsku kuchyňu alebo osviežujúci drink.