Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Flamingo

Popis a poloha

Hotel Flamingo je najlepším výberom pre rodiny a páry, ktoré hľadajú dobrú úroveň ubytovania v blízkosti centra mesta. Len 600 metrov Vás delí od slávnej promenády Slnečného pobrežia a taktiež od piesočnatej pláže. V okolí hotela nájdete množstvo reštaurácií, podnikov, atrakcií vďaka ktorým si spríjemníte Váš pobyt v tomto rezorte.

Vybavenie hotela

Hotel Flamingo Vám vo svojich priestoroch ponúka bazén, terasu, záhradu, fitnescentrum, knižnicu, detské ihrisko, herňu a zmenáreň. Wi-Fi pripojenie je vo verejných priestoroch bezplatné, na izbách je za poplatok. Parkovisko pri hoteli môžete ako klienti hotela využívať zadarmo. Za poplatok môžete využiť služby ako napríklad: masáže, saunu, trezor, služby žehlenia, čistiareň, práčovňu a mnoho iného.

Vybavenie izby

Izby v hoteli Flamingo sú príjemne zariadené a nájdete tam platený minibar, TV, klimatizáciu, telefón, poháre a kúpeľňu s toaletou, Izby sú v hoteli upratované denne a posteľnú bielizeň menia každé 3 až 4 dni.

Stravovanie

Stravovať sa môžete v hotelovej reštaurácií alebo taktiež aj v okolitých reštauráciach. K dispozícií Vám je taktiež aj lobby bar a pool bar.