Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Galleon Residence & Spa

Popis a poloha

Hotel Galleon Residence & Spa sa nachádza iba 650 metrov od krásnej piesočnatej pláže Slnečného pobrežia. Centrum rezortu je od hotela vzdialené necelé 3 kilometre. V blízkosti hotela sa nachádza autobusová zástavka. Hotel Galleon Residence je výbornou voľbou pokiaľ si chcete na dovolenke oddýchnuť a vyskúšať rôzne kúpelne procedúry a mnoho iného.

Vybavenie hotela

Galleon Residence & Spa pre Vás má pripravené množstvo oddychových služieb, ktoré Vám zaručia spríjemnenie Vašej dovolenky. Medzi takéto služby môžeme zahrnúť masáže, rôzne pílingy, kúry, procedúry, sauny a kúpele. Taktiež sa v areáli nachádza vonkajší aj vnútorný bazén, fitness centrum, detské ihrisko, zmenáreň, trezor a dokonca aj kaderníctvo. Za poplatok môžete prihlásiť svoje deti do detského klubu, využívať služby čistiarne, práčovne a služby žehlenia. Pripojenie na internet je v celom hoteli bez poplatku. Parkovať môžete na súkromnom parkovisku hotela za poplatok.

Vybavenie izby

V hoteli sa môžete ubytovať v apartmánoch alebo štúdiách, každá z izieb je vybavená minibarom, TV, trezorom, telefónom, klimatizáciou, balkónom a kúpeľňou spolu s toaletou. Apartmány aj štúdia majú vybavené kuchynské kúty.

Stravovanie

Hotel Vám ponúka stravu formou raňajok. V hotelovej reštaurácií si môžete vychutnať jedlá z bulharskej aj medzinárodnej kuchyne alebo vyskúšať rôzne chutné nápoje.