Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Helena Park

Popis a poloha

Hotel Helena Park Vám ponúka ubytovanie v krásnych a elegantných priestoroch, ktoré sú dopĺňané rôznymi umeleckými maľbami alebo sochami. Výnimočnosť hotela dopĺňa záhrada, ktorá je veľmi pokojným a vhodným miestom na oddych. Hotel sa nachádza 400 metrov od piesočnatej pláže a takmer 3 kilometre od úplného centra Slnečného pobrežia. V okolí hotela sa nachádza veľa rôznych reštaurácií, podnikov a zaujímavých atrakcií vďaka ktorým môžete obohatiť svoj čas strávený v Bulharsku.

Vybavenie hotela

Hotel Helena Park je skvelým miestom pre oddych či už v krásnej záhrade hotela alebo vo wellness centre. Okrem množstva druhov masáži, kúr, pílingov a rozličných druhov sáun Vám hotel ponúka možnosť zašportovať si vo fitness centre, zahrať si šípky, vydať sa na turistiku, prečítať si dobrú knihu z ich knižnice alebo za poplatok si zahrať minigolf, biliard alebo tenis.Pre najmenších má hotel pripravený animačný tím, detský klub, detské ihrisko a vodné šmykľavky. V priestoroch hotela sa nachádza doktor, zmenáreň, zadarmo pripojenie k Wi-Fi sieti v celom hoteli a taktiež aj podzemné parkovisko, ktoré je za poplatok, alebo môžete využiť aj parkovisko pred hotelom.

Vybavenie izby

Príjemne elegantne zariadené izby sú vybavené minibarom, TV, klimatizáciou, rýchlo varnou kanvicou, fénom a kúpeľňou s toaletou. Z balkóna si môžete vychutnať výhľad na okolie hotela alebo na bazén. K dispozícií Vám je aj detská postielka. Izby sú upratované denne a posteľné prádlo je menené každé 3 až 4 dni.

Stravovanie

Helena Park má pre Vás prichystanú stravu formou Ultra All Inclusive, ktorá sa podáva v hotelovej reštaurácií. Trikrát do týždňa si môžete vybrať tematickú večeru.