Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Chaika Resort

Popis a poloha

Chaika Resort je komplex troch budov, ktoré sa nachádzajú 300 metrov od piesočnatej pláže Slnečného pobrežia. Centrum sa nachádza jeden kilometer od hotela. Avšak slávna promenáda Slnečného pobrežia, ktorá je hneď blízko hotela Vám ponúka množstvo zábavných atrakcií, podnikov a reštaurácií.

Vybavenie hotela

Pri vstupe do hotela Chaika Vás okamžite zaujme krásna recepcia, ktorá je otvorená nepretržite 24 hodín denne. Oddýchnuť si môžete na krásnej slnečnej terase, záhrade alebo pri bazéne. Za príplatok si môžete dopriať saunu, masáže, turecký alebo parný kúpeľ a taktiež aj vírivku. Parkovisko v areáli hotela je platené. Wi-Fi pripojenie na internet je v celom hoteli prístupní zadarmo. Pre deti je pripravený animačný tím, herňa a detské ihrisko.

Vybavenie izby

Izby v hoteli Chaika sú vybavené chladničkou, TV, klimatizáciou, kúpeľňou spolu s toaletou a fénom. Z balkóna izby si môžete dopriať výhľad na bazén, more alebo na okolie hotela. Izby sú upratované denne a posteľná bielizeň menená každé 3 až 4 dni.

Stravovanie

Hotel Chaika ponúka svojím klientom stravu formou all inclusive, ktorá je podávaná v reštaurácií hotela. Letné osviežujúce drinky môžete ochutnať z baru pri bazéne alebo z lobby baru.