Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Kalofer

Popis a poloha

Hotel Kalofer sa nachádza 500 metrov od krásnej piesočnatej pláže a necelý 1,5 km od úplného centra Slnečného pobrežia. V okolí hotela sa nachádza niekoľko zaujímavých reštaurácií, barov, atrakcií a obchodíkov, ktoré môžete navštíviť.

Vybavenie hotela

V areáli hotela sa nachádza bazén, zmenáreň, recepcia s nepretržitou prevádzkou, taktiež sa tu nachádza aj minimarket. Za poplatok si môžete dopriať masáže, saunu, stolný tenis, biliard, trezor, služby žehlenia, čistiareň alebo práčovňu. Wi-Fi pripojenie na internet je vo verejných priestoroch bezplatné. Parkovisko pred hotelom je bezplatné ale je nutné si dopredu miesto rezervovať.

Vybavenie izby

Príjemné zariadené izby v hoteli Kalofer sú vybavené chladničkou, TV, telefónom, klimatizáciou, kúpeľňou spolu s toaletou a balkónom s výhľadom na okolie hotela. Posteľná bielizeň je menená každé tri až štyri dni a izby sú upratované každý deň.

Stravovanie

V hotelovej reštaurácií si môžete vychutnať jedlá zo stredomorskej, bulharskej ale taktiež aj z medzinárodnej kuchyne. Hotel má pre Vás pripravenú aj záhradu na ktorej sa nachádza gril, takže si môžete pripraviť aj vlastné špeciality na grile.