Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Karlovo

Popis a poloha

Hotel Karlovo je veľmi príjemný hotel, ktorý aj keď sa nachádza blízko hlavnej ulice vôbec nie je rušný, práve naopak. Pláž sa nachádza 500 metrov od hotela a centrum Slnečného pobrežia sa nachádza 1,3 kilometra. V okolí hotela nájdete niekoľko reštaurácií, barov a taktiež aj obchodíkov.

Vybavenie hotela

Hotel Karlovo Vám ponúka reštauráciu s letnou záhradou, pool bar, lobby bar, bazén, detský bazén, non-stop recepciu, detský kútik a taktiež aj klub. Za poplatok môžete použiť trezor nachádzajúci sa na recepcií. Wi-Fi pripojenie na internet je vo verejných priestoroch zadarmo avšak v izbách je už za poplatok. Parkovisko pred hotelom je taktiež za poplatok.

Vybavenie izby

Izby v hoteli Karlovo sú veľmi príjemne zariadené a sú veľmi tiché. V izbách sa nachádza chladnička, klimatizácia, TV, fén, kúpeľňa s toaletou a balkón s výhľadom na bazén alebo okolie hotela. V apartmánoch sa taktiež nachádza aj plne zariadená kuchynka. Na chodbe sa nachádza žehlička spolu s doskou na žehlenie, ktorá Vám je k dispozícií. Izby sú upratované každý deň a posteľná bielizeň je menená každé tri až štyri dni.

Stravovanie

V reštaurácií si môžete vychutnať jedlá z bulharskej ale taktiež aj medzinárodnej kuchyne a taktiež sa tu konajú aj tematické večery.