Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Kiparisite

Popis a poloha

Hotel Kiparisite sa nachádza iba 100 metrov od krásnej piesočnatej pláže Slnečného pobrežia. Centrum je od hotela vzdialené takmer 4 kilometre. V blízkosti hotela sa nachádza aj autobusová zastávka a mnoho chutných reštaurácií a obchodíkov.

Vybavenie hotela

Hotel Kiparisite má pre Vás otvorenú recepciu nepretržite. V areáli hotela nájdete bazén, pri ktorom sa nachádzajú slnečníky a lehátka. využiť môžete aj služby posilňovne, nachádza sa tu taktiež aj zmenáreň a minimarket. Za poplatok môžete využiť parkovisko pri hoteli. Wi-Fi pripojenie na internet je v celom hoteli aj na izbách zadarmo. Za poplatok ešte môžete mať svoj trezor na odkladanie vecí, ktorý sa nachádza na recepcií.

Vybavenie izby

Izby v hoteli Kiparisite sú vybavené chladničkou, klimatizáciou, TV, kúpeľňou spolu s toaletou a nachádza sa tu taktiež aj fén. Detskú postielku môžete mať v izbe za poplatok. Izby sú upratované denne a posteľná bielizeň je menená každé tri až štyri dni.

Stravovanie

V hoteli sa nachádza reštaurácia, kde si môžete vychutnať jedlá z tradičnej bulharskej ale taktiež aj z medzinárodnej kuchyne.