Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Kotva

Popis a poloha

Hotel Kotva je skvelým výberom pre rodinky s deťmi, pre ktoré je v areáli hotela sprístupnený aquapark. Vďaka tomu sa hotel stáva rušným miestom ale aj napriek tomu si môžete v hoteli oddýchnuť pri skvelej masáži. Hotel Kotva sa nachádza 400 metrov od piesočnatej pláže a necelé 3 kilometre od centra Slnečného pobrežia. V blízkosti sa nachádza aj starobylé mesto Nessebar.

Vybavenie hotela

V areáli hotela Kotva sa nachádza bazén, aquapark s bazénmi a šmykľavkami, záhrada, terasa, detské ihrisko, zmenáreň a taktiež aj doktor. Za poplatok môžete využiť tieto služby: stolný teni, biliard, čistiareň, službu žehlenia, práčovňu a trezor. Wi-Fi pripojenie na internet je vo verejných priestoroch zadarmo a v uzbách je spoplatnené. Parkovanie pri hoteli je taktiež spoplatnené.

Vybavenie izby

Izby v hoteli sú vybavené chladničkou, TV, klimatizáciou, kúpeľňou spolu s toaletou, balkónom s výhľadom na bazén a okolie hotela. Izby v hoteli sú upratované každý deň a posteľná bielizeň je menená každé 3 až 4 dni.

Stravovanie

V hotelovej reštaurácií si môžete vychutnať jedlá z bulharskej, medzinárodnej kuchyne a vyskúšať môžete aj morské špeciality. Reštaurácia a bar sa nachádza taktiež aj pri aquaparku.