Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Laguna Park

Popis a poloha

Hotel Laguna Park Vám ponúka skvelé ubytovanie so skvelými službami za skvelú cenu. Hotel je určený najmä pre rodiny s deťmi, pre ktoré sa v areáli nachádza skvelý aquapark. Hotel je vzdialený iba 500 metrov od úplného centra Slnečného pobrežia a taktiež 500 metrov od piesočnatej pláže. V blízkosti hotela na Vás čaká mnoho atrakcií, obchodíkov a skvelých podnikov.

Vybavenie hotela

Hotel Laguna Park Vám vo svojom areáli ponúka oddych na terase alebo v záhrade, bazén, aquapark, minigolf, animačný tím, detské ihrisko, zmenáreň a kaderníctvo. Recepcia v hoteli je pre Vás otvorená nepretržite. Wi- Fi pripojenie na internet je vo verejných priestoroch bez poplatku. Parkovať môžete na verejnom alebo súkromnom (hotelovom) parkovisku, obidva sú spoplatnené avšak ak by ste mali záujem parkovať na parkovisku hotela je potrebné to dopredu oznámiť.

Vybavenie izby

Elegantne zariadené izby sú vybavené minibarom, trezorom, telefónom, TV, klimatizáciou, fénom, kúpeľňou spolu s toaletou, a balkónom, z ktorého máte výhľad na bazén alebo do záhrady.Izby sú upratované každý deň a posteľná bielizeň je menená každé 3 až 4 dni.

Stravovanie

V hlavnej reštaurácií hotela môžete ochutnať z ponuky bulharských aj medzinárodných jedál. Strava all inclusive sa podáva formou bufetu. K dispozícií Vám je aj bar, kde môžete ochutnať rôzne chutné miešané drinky.