Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Majestic

Popis a poloha

Hotel Majestic Vám ponúka všetko čo pri dobrej dovolenke nesmie chýbať, a teda oddych, rôzne športové aktivity, program pre deti, vynikajúce služby, piesočnatá pláž hneď pri hoteli, pokojné a tiché prostredie vzdialené od centra mesta necelé tri kilometre.

Vybavenie hotela

V areáli hotel Majestic sa nachádza krásna záhrada, terasa, vonkajší bazén, stolný tenis, fitness centrum, zmenáreň a taktiež aj kaderníctvo. Pre deti je pripravený animačný tím, detské ihrisko a detský bazén. Za príplatok môžete vyskúšať služby wellness centra - sauny, masáže, kúpele; minigolf, šípky, biliard, tenisový kurt, čistiareň, práčovňu a trezor. Wi-Fi pripojenie na internet je bez poplatku v celom hoteli. Parkovanie je pri hoteli na verejnom parkovisku bez poplatku.

Vybavenie izby

Príjemne zariadené izby v zemitých farbách sú vybavené minibarom, trezorom, TV, telefónom, klimatizáciou, kúpeľňou s toaletou, fénom a balkónom s výhľadom na more alebo park. Apartmány a štúdia sú vybavené taktiež aj kuchynským kútom. Izby sú upratované každý deň a podateľňa bielizeň je menená každé tri až štyri dni.

Stravovanie

Hotel Majestic má pre Vás pripravené vo svojich štyroch reštauráciach jedlá z tradičnej bulharskej, európskej ale taktiež aj stredomorskej kuchyne. Letné drinky si môžete vychutnať hneď v niekoľkých baroch na terase.