Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Marvel

Popis a poloha

Hotel Marvel je rušný hotel, plný rôznych kvalitných služieb či už oddychových alebo športových. Hotel sa nachádza 300 metrov od piesočnatej pláže a necelé 3 kilometre od úplného centra rezortu. V okolí hotela sa nachádza množstvo chutných reštaurácií, obchodíkov, butikov, atrakcií a taktiež sa v blízkosti nachádza promenáda, ktorá sa tiahne pozdĺž pláže.

Vybavenie hotela

Hotel Marvel Vám ponúka recepciu s nepretržitou prevádzkou, úžasný bazén, slnečnú terasu, večerný animačný program, zmenáreň a dokonca aj kaderníctvo alebo kozmetiku. Za príplatok môžete vyskúšať vírivku, krytý bazén, kúpele, masáže, fitness centrum, saunu, taktiež môžete využiť služby žehlenia, čistiareň, práčovňu, trezor alebo si zahrať stolný tenis. Pre deti je pripravený animačný tím a detský klub. Parkovať môžete na verejnom parkovisku v blízkosti hotela za poplatok. Hotel ponúka aj službu požičania auta. Wi-Fi pripojenie je vo verejných priestoroch bez poplatku, na izbe je pripojenie už za poplatok.

Vybavenie izby

Izby sú zariadené v ležérnom štýle a sú vybavené minibarom, klimatizáciou, TV, telefónom, kúpeľňou s toaletou a balkón s výhľadom na more, bazén alebo okolie hotela. Izby sú upratované každý deň a posteľná bielizeň je menená každé 3 až 4 dni.

Stravovanie

Reštaurácia v hoteli Marvel Vám ponúka jedlá z tradičnej bulharskej ale aj medzinárodnej kuchyne. V areáli hotela sa nachádza aj bar a bufet s ponukou jedál pre deti.