Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Mercury

Popis a poloha

Hotel Mercury sa nachádza 350 metrov od piesočnatej pláže Slnečného pobrežia. Centrum rezortu sa od hotela nachádza necelé dva kilometre. V blízkosti hotela sa nachádza veľa rôznych podnikov, atrakcií a obchodíkov, ktoré si pri sovjom pobyte na Slnečnom pobreží nemôžete nechať ujsť.

Vybavenie hotela

Hotel Mercury Vám vo svojom areáli ponúka priestor na oddych v záhrade, na slnečnej terase alebo pri bazéne. Pre najmenších je pripravený animačný tím, detské ihrisko a herňa. Za príplatok môžete navštíviť fitness centrum alebo využiť služby žehlenia alebo čistiareň. Wi-Fi pripojenie na internet je vo verejných priestoroch hotela zadarmo. Parkovať môžete na súkromno parkovisku pri hoteli za poplatok. Hotel disponuje nepretržite otvorenou recepciou, pri ktorej sa nachádza zmenáreň a trezor, ktorého použite je za poplatok.

Vybavenie izby

Izby v hoteli Mercury sú zariadené v príjemných farbách a sú vybavené klimatizáciou, minibarom, TV, telefónom, sušičom na vlasy, kúpeľňou spolu s toaletou. Niektoré izby sú s balkónom. Izby sú upratované každý deň a posteľná bielizeň je menená každé 4 až 5 dní.

Stravovanie

V hotelovej reštaurácií môžete ochutnať jedlá z tradičnej bulharskej ale taktiež aj medzinárodnej kuchyne. V okolí hotela sa však nachádza taktiež množstvo reštaurácií a podnikov, kde môžete vyskúšať rôzne špeciality.