Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Meridian

Popis a poloha

Hotel Meridian je skvelou voľbou pre rodinky s deťmi, pre ktoré je pripravené v tomto hoteli množstvo aktivít a atrakcií. Výnimočnosť hotela podčiarkuje reštaurácia umiestnená na najvyššom poschodí hotela, ktorá Vám umožňuje panoramatický výhľad na more, starobylé mestečko Nessebar a Slnečné pobrežie. Hotel sa nachádza 400 metrov od piesočnatej pláže a od centra Slnečného pobrežia jeden kilometer.

Vybavenie hotela

V hoteli Meridian nájdete množstvo služieb a aktivít, ktorými môžete spríjemniť svoj pobyt práve v tomto hoteli. V areáli sa nachádza bazén, terasa, fitness centrum, stolný tenis, zmenáreň, kaderníctvo, kozmetika a taktiež aj doktor. Hotel je veľmi vhodný aj pre najmenších návštevníkov, pre ktorých je pripravený animačný tím, detské ihrisko a detský kútik. Za poplatok si môžete dopriať oddych v hotelovom wellness centre. Na výber máte z rôznych druhov masáži, sáun, kúpeľov, nachádza sa tu aj vírivka alebo aj solárium. Wi-Fi pripojenie na internet je v hotelových izbách spoplatnené. Súkromné parkovisko hotela je taktiež spoplatnené.

Vybavenie izby

Hotelové izby sú vybavené chladničkou, TV, klimatizáciou, kúpeľňou s toaletou, fénom, a taktiež aj s balkónom, z ktorého sa Vám ponúka výhľad na more alebo okolie hotela. Izby sú denne upratované a posteľná bielizeň je menené každé tri až štyri dni.

Stravovanie

Hotel Meridian je výnimočný vďaka umiestneniu svojej reštaurácií a to na úplnom vrchole hotela. Vďaka tomu si svoje jedlo vychutnáte s krásnym výhľadom na more, Slnečné pobrežie a mestečko Nessebar.