Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Oasis Grand Hotel

Popis a poloha

Hotel Oasis Grand Hotel sa nachádza iba 400 metrov od krásnej piesočnatej pláže a 800 metrov od úplného centra rezortu. Hotel Oasis Grand Vám ponúka množstvo skvelých služieb a najmä oddych.

Vybavenie hotela

Hotel má otvorenú recepciu pre svojich zákazníkov nepretržite. V areáli sa nachádza záhrada, slnečná terasa, bazén, fitness centrum, biliard, herňa a zmenáreň. Za poplatok si môžete dopriať oddych v hotelovom relax centre, pri masáži alebo kúpeli. Za poplatok môžete použiť trezor, ktorý sa nachádza na recepcií. Wi-Fi pripojenie na internet je vo verejných priestoroch hotela bez poplatku avšak pripojenie v izbách už je spoplatnené. Parkovisko pri hoteli je bez poplatku.

Vybavenie izby

Izby sú vybavené chladničkou, TV, klimatizáciou, kúpeľňou spolu s toaletou a balkónom.Izby sú upratované pravidelne a posteľná bielizeň je menená každé 3 až 4 dni.

Stravovanie

Hotelová reštaurácia má pre Vás pripravené jedlá z tradičnej bulharskej kuchyne, ale taktiež aj z medzinárodnej kuchyne. Jedlá sa podávajú formou švédskych stolov ale taktiež aj a la carte.