Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Orel

Popis a poloha

Hotel Orel je výnimočný najmä vďaka svojej polohe. Nachádza sa priamo pri pláži, a pri slávnej promenáde Slnečného rezortu. Centrum rezortu sa nachádza necelý kilometer od hotela.

Vybavenie hotela

Hotel Orel sa nachádza v spoločnom areáli spolu s hotelom Astoria. Hotel má pre Vás otvorenú recepciu 24 hodín denne. V areáli hotela sa nachádza hlavná reštaurácia, lobby bar, bar pri bazéne, bazén, detský bazén, zmenáreň, obchodík, detský klub. Hotel má na pláži slnečníky a lehátka pre svojich klientoch. Wi-Fi pripojenie na internet je vo verejných priestoroch bez poplatku.

Vybavenie izby

Moderne zariadené priestorné dvojlôžkové izby s možnosťou prísteľky sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha, toaleta, fén k zapožičaniu na recepcii), ladnička (za poplatok), telefónom, klimtizáciou, satelitnou TV a balkónom. Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie.

Stravovanie

All inclusive stravovanie je od 10:00 do 22:00 možno čerpať vo vybraných priestoroch hotelu a zahřňa plnú penziu formou bohatého bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie (pečivo, zákusky, káva, čaj), neobmedzené množstvo rozlievaných alkoholických (pivo, víno, vodka, rum, likéry, whisky, miešané nápoje) a nealkoholických nápojov miestnej výroby. Ostatné alkoholické nápoje vo fľašiach, turecká káva a čerstvé ovocné šťavy sú za poplatok.