Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Planeta

Popis a poloha

Luxusný a zároveň elegantný hotel Planeta je výnimočný nielen svojimi službami a zariadením ale taktiež aj svojou polohou. Hotel sa nachádza iba 150 metrov od krásnej piesočnatej pláže a 700 metrov od úplného centra Slnečného pobrežia. Hotel je skvelým miestom pre rodinky s deťmi, ktoré sa v hoteli určite nudiť nebudú.

Vybavenie hotela

5-hviezdičkový hotel Planeta má pre Vás recepciu otvorenú nepretržite 24 hodín denne. V areáli hotela je pre Vás k dispozícií bazén, pri ktorom sa nachádzajú lehátka a slnečníky, posilňovňu, stolný tenis, herňu, zmenáreň a bankomat. Za poplatok si môžete dopriať služby wellness centra - rôzne kúpele a masáže, zahrať si biliard, ďalej si môžete objednať čistiareň alebo služby práčovne, a taktiež aj použiť trezor nachádzajúci sa na recepcií. Pre deti si hotel pripravil animačný tím, detský kútik, detské ihrisko a časť bazénu vyhradenú pre deti. Wi-Fi pripojenie na internet je na recepcií zadarmo a na izbách za poplatok. Parkovať môžete na súkromnom parkovisku za poplatok.

Vybavenie izby

Elegantne zariadené hotelové izby sú vybavené chladničkou, TV, klimatizáciou, kúpeľňou spolu s toaletou, fénom a balkónom s výhľadom na bazén a okolie hotela. Izby sú upratované denne a posteľné prádlo menené každé 3 až 4 dni.

Stravovanie

Hotel Planeta Vám ponúka ubytovanie spolu s all inclusive. Strava sa podáva formou bufetu v hotelovej reštaurácií. V bare môžete vyskúšať rôzne letné miešané drinky.