Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Regata Palace

Popis a poloha

Moderný hotel Regata sa nachádza v južnej časti letoviska Slnečné pobrežie. Hotel sa nachádza 650 meterov od piesočnatej pláže a necelé 3 kilometre od úplného centra rezortu. V okolí sa nachádza veľa rôznych reštaurácií, podnikov a najmä atrakcií, ktoré zlepšia vašu dovolenku v tejto oblasti.

Vybavenie hotela

Hotel Regata Palace Vám vo svojich priestoroch ponúka oddych na záhrade alebo terase, pri bazéne, kde sa nachádzajú slnečníky a lehátka, možnosť zahrať si biliard, šípky, ďalej sa tu nachádza zmenáreň a bankomat. Za poplatok si môžete dopriať saunu, masáže, vstup do fitness centra, trezor, služby žehlenia, čistiarne a práčovne. Pre deti je tu detské ihrisko. Parkovať môžete na verejnom parkovisku, ktoré je za poplatok a rezervácia je potrebná. Wi-Fi pripojenie na internet je v celom hoteli zadarmo.

Vybavenie izby

Izby v hoteli sú vybavené mini barom, TV, telefónom, klimatizáciou, kúpeľňou spolu s toaletou, balkónom s výhľadom na more, bazén a okolie hotela. Izby sú denne upratované a posteľná bielizeň je menená každé tri až štyri dni.

Stravovanie

V elegantnej reštaurácii si môžete vychutnať jedlá z tradičnej bulharskej a európskej kuchyne. Na záhradnej terase si môžete vychutnať nápoje a kokteily z bohatej ponuky.