Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Riva

Popis a poloha

Moderný a rušný hotel Riva sa nachádza iba 600 metrov od piesočnatej pláže a necelé dva kilometre od centra rezortu. V blízkosti hotela sa nachádza niekoľko reštaurácií, podnikov a najmä atrakcií, ktoré spríjemnia Váš pobyt na Slnečnom pobreží.

Vybavenie hotela

Hotel Riva má pre svojich zákazníkov otvorenú recepciu nepretržite 24 hodín denne. V areáli sa nachádza bazén, spolu s lehátkami a slnečníkmi, a taktiež aj barom. ďalej sa tu nachádza krásna záhrada, slnečná terasa, zmenáreň, možnosť zahrať si šípky a obchod so suvenírmi. Pre najmenších je pripravený animačný tím, detský klub a detské ihrisko. Za poplatok môžete využiť služby žehlenia, práčovne, čistiarne, zaobstarať si trezor na recepcií alebo si dopriať masáž. Wi-Fi pripojenie na internet je na recepcií bez poplatku. Parkovať môžete v areáli hotela.

Vybavenie izby

Izby v hoteli Riva sú vybavené klimatizáciou, TV, chladničkou, fénom, kúpeľňou spolu s toaletou, balkónom s výhľadom do záhrady, na ulicu alebo bazén. Izby sú denne upratované a posteľná bielizeň je menená každé 3 až 4 dni.

Stravovanie

V hoteli Riva sa nachádza krásna reštaurácia, v ktorej sa podáva all inclusive strava. Na výber máte z bulharských a medzinárodných jedál, z bulharských nápojov a drinkov.