Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Roxy

Popis a poloha

Aparthotel Roxy je skvelým miestom pre rodinky s deťmi. Hotel sa nachádza v tichšej oblasti Slnečného prostredia. Piesočnatá pláž je od aparthotela Roxy vzdialená necelých 400 metrov. V okolí sa nachádza supermarket, rôzne reštaurácie a aj zastávka vláčika, ktorým sa môžete priviezť až do centra rezortu, ktoré je vzdialené necelé 3 kilometre.

Vybavenie hotela

Roxy má pre svojich klientov otvorenú recepciu nonstop. Bazén spolu s lehátkami a slnečníkmi sa nachádza hneď pri vedľajšom hoteli, s ktorým tvoria jeden spoločný areál. Wi- Fi pripojenie je vo verejných priestoroch bez poplatku, na izbách už je spoplatnené. Parkovať môžete na verejnom parkovisku hneď pred hotelom, alebo na súkromnom parkovisku.

Vybavenie izby

Ubytovať sa môžete v štúdiách alebo apartmánoch, ktoré sú vybavené kuchynským kútom, kuchynským riadom, klimatizáciou, chladničkou, TV, rýchlovarnou kanvicou, kúpeľňou spolu s toaletou a balkónom, z ktorého mate výhľad na okolie hotela.

Stravovanie

V aparthoteli Roxy sa môžete ubytovať bez stravy, s raňajkami, s polpenziou alebo aj plnou penziou. Strava sa podáva v hotelovej reštaurácií. V reštaurácií Vám radi pripravia rôzne pochúťky, kávu alebo miešané nápoje. Bar je taktiež aj pri bazéne.