Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Sea Breeze

Popis a poloha

Hotel Sea Breeze sa nachádza v centre Slnečného pobrežia, hneď pri promenáde a teda aj piesočnatej pláži. Z hotela sa Vám ponúka skvelý výhľad na more, na najbližší rezort Nessebar, Sveti Vlas a Elenite. V okolí hotela sa nachádza väčšina bánk, aquapark, autobusová stanica, väčšina nočných klubov, reštaurácií, zábavných atrakcií nielen pre deti ale ja pre dospelých.

Vybavenie hotela

Hotel má nepretržite otvorenú recepciu, bar, bazén, ktorý je vhodný pre dospelých aj deti a zmenáreň. Za poplatok si môžete dopriať masáž, alebo použiť trezor nachádzajúci sa na recepcií. Wi- Fi pripojenie na internet je vo verejných priestoroch a na recepcií zadarmo, na izbe je už spoplatnené. Parkovať môžete na súkromno parkovisku za poplatok a je nutné si dopredu rezervovať miesto.

Vybavenie izby

Hotel disponuje 2-lôžkovými izbami, štúdiami a apartmánmi. Väčšina z izieb má výhľad na more, no 10 izieb z celého hotela majú výhľad do parku. Všetky izby majú balkón, klimatizáciu, TV, telefón, chladničku, fén, kúpeľňu s toaletou. Izby sú denne upratované a posteľná bielizeň je menená každé 3 až 4 dni.

Stravovanie

Z reštaurácie hotela sa Vám ponúka krásny výhľad na Čierne more. Ochutnať môžete pokrmy miestnej ale aj medzinárodnej kuchyne. V okolí sa nachádza niekoľko rôznych stánkov s jedlom, reštaurácií a podnikov, kde môžete ochutnať množstvo zaujímavých jedál a špecialít.