Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Sunset

Popis a poloha

Hotel Sunset sa nachádza v pokojnej oblasti Slnečného pobrežia iba 450 metrov od krásnej piesočnatej pláže. Centrum rezortu sa nachádza 3 kilometre od hotela. Neďaleko hotela sa nachádza autobusová zastávka, z ktorej sa môžete dostať do centra Slnečného pobrežia alebo navštíviť aj starobylé mestečko Nessebar.

Vybavenie hotela

Hotel má pre Vás recepciu otvorenú non-stop 24 hodín denne. Oddýchnuť si môžete v záhrade alebo pri bazéne, kde sa nachádzajú aj lehátka a slnečníky. Pre deti sa tu nachádza detské ihrisko. Za poplatok si môžete dopriať masáže, saunu, zacvičiť si vo fitness centre, zaobstarať si službu žehlenia, práčovne, čistiarne alebo použiť trezor, ktorý sa nachádza na recepcií. Wi-Fi vo verejných priestoroch je zadarmo, na izbách je pripojenie spoplatnené. Parkovisko je pri hoteli spoplatnené.

Vybavenie izby

Izby v hoteli Sunset sú elegantne zariadené. V každej z izieb sa nachádza chladnička, TV, klimatizácia, kúpeľňa s toaletou, fén, balkón, z ktorého máte výhľad na okolie hotela. Izby sú upratované každý deň a posteľné prádlo je menené každé 3 až 4 dní.

Stravovanie

Hotel Sunset Vám ponúka stravu all inclusive, a taktiež môžete vyskúšať rôzne bulharské a medzinárodné jedlá v hotelovej reštaurácií.