Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Tia Maria

Popis a poloha

Tia Maria je veľmi rušným hotelom vhodným najmä pre mladých ľudí. Hotel sa nachádza necelých 900 metrov od piesočnatej pláže a jeden kilometer od úplného centra rezortu. V okolí hotela sa nachádza niekoľko zaujímavých podnikov, reštaurácií a atrakcií. Na pláži si môžete vyskúšať niektoré vodné športy.

Vybavenie hotela

Hotel Tia Maria má pre vás otvorenú recepciu 24 hodín denne a môžete si tu zarezervovať a zakúpiť lístky na rôzne atrakcie a aktivity.. V areáli hotela sa nachádza bazén, slnečná terasa, a záhrada. Pre deti je tu pripravené detské ihrisko a herňa. Wi-Fi pripojenie na internet je zdarma v celom hoteli. Súkromné parkovisko pri hoteli nie je spoplatnené.

Vybavenie izby

Izby sú v hoteli vybavené chladničkou, TV, klimatizáciou, pohármi, kúpeľňou s toaletou, fénom a balkónom s výhľadom na bazén a okolie hotela. Izby sú v hoteli upratované každý deň a posteľná bielizeň je menená každé tri až štyri dni.

Stravovanie

Stravovať sa môžete formou raňajok, polpenzie alebo all inclusive. Strava sa podáva v hotelovej reštaurácií formou švédskych stolov. K dispozícií máte aj lobby bar, kde si môžete objednať niektorý z miešaných letných drinkov.