Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Trakia

Popis a poloha

Hotel Trakia je veľmi príjemným hotelom, ktorý sa nachádza 700 metrov od piesočnatej pláže a jeden kilometer od centra Slnečného pobrežia. V okolí hotela Trakia sa nachádza mnoho zaujímavých atrakcií, obchodíkov a reštaurácií.

Vybavenie hotela

V areáli hotela sa nachádza bazén, terasa a záhrada. Za poplatok si môžete dopriať saunu, zahrať si stolný tenis alebo biliard, použiť trezor na recepcií, zaobstarať si služby čistiarni a práčovne. Pre deti je pripravené detské ihrisko a herňa. Wi-Fi pripojenie na internet je vo verejných priestoroch bez poplatku, na izbách je spoplatnené. Parkovať môžete na súkromnom parkovisku bez poplatku,

Vybavenie izby

Izby v hoteli Trakia sú vybavené TV, klimatizáciou, telefónom, chladničkou, balkónom s výhľadom na bazén a okolie hotela, kúpeľňou spolu s toaletou. Izby sú denne upratované a posteľná bielizeň je menená každých 4 až 5 dní.

Stravovanie

À la carte reštaurácia v hoteli Trakia Garden podáva rôzne jedlá vrátane bufetového servisu na raňajky a večere. Hostia si môžu vychutnať miešané nápoje v bare alebo na terase.