Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Victoria Palace

Popis a poloha

Luxusný 5* hotel Victoria Palace sa nachádza priamo na pláži a tak z celého hotela sa Vám ponúka krásny výhľad na Čierne more. Hotel sa nachádza necelé dva kilometre od centra rezortu.

Vybavenie hotela

Hotel Victoria Palace má pre Vás pripravenú krásnu terasu pri bazéne, kde sa nachádzajú slnečníky a lehátka. Recepcia hotela je pre Vás nepretržite otvorená. V hoteli sa nachádza aj zmenáreň a kaderníctvo. Pre deti je tu pripravené detské ihrisko a detský klub. Za poplatok si môžete oddýchnuť v hotelovom wellnesse. Wi-Fi pripojenie na internet je vo verejných priestoroch bez poplatku. Parkovať môžete na súkromnom parkovisku hotela za poplatok.

Vybavenie izby

Luxusne zariadené izby v hoteli sú vybavené minibarom, TV, klimatizáciou, pohármi, fénom, balkónom s výhľadom na more, bazén alebo park a kúpeľňou spolu s toaletou. Izby sú denne upratované a posteľná bielizeň je menená každé 3 až 4 dni.

Stravovanie

V hoteli Victoria Palace sa podáva strava formou all inclusive. K dispozícií máte aj rôzne tematické bary, a la carte reštauráciu, kde môžete ochutnať špeciality z bulharskej a medzinárodnej kuchyne.