Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Zora

Popis a poloha

Hotel Zora sa nachádza v tichom a pokojnom prostredí rušného Slnečného pobrežia. Hotel Zora je veľmi príjemným rodinným hotelom, ktorý sa nachádza 700 metrov od piesočnatej pláže a necelé 4 kilometre od úplného centra Slnečného pobrežia. Na recepcií si môžete zapožičať auto, alebo sa prejsť k neďalekej autobusovej zastávke a navštíviť tak centrum Slnečného pobrežia alebo taktiež aj starobylé mestečko Nessebar, ktoré je od hotela vzdialené 8 kilometrov.

Vybavenie hotela

Hotel Zora Vám vo svojom areáli ponúka oddych na slnečnej terase, v záhrade alebo v bazéne, pri ktorom sa nachádzajú slnečníky a lehátka. Deti sa môžu zahrať na detskom ihrisku, ktoré sa taktiež nachádza v areáli. Recepcia v hoteli je pre Vás otvorená 24 hodín denne a nachádza sa na nej trezor a taktiež aj zmenáreň alebo obchodík so suvenírmi. Wi-Fi pripojenie na internet je vo verejných priestoroch bezplatné. Parkovať môžete na súkromnom parkovisku bez poplatku, ale je potrebné dopredu nahlásiť záujem o parkovacie miesto.

Vybavenie izby

Príjemne zariadené izby sú v hoteli vybavené minibarom, TV, telefónom, klimatizáciou, kúpeľňou spolu s toaletou a balkónom s výhľadom do záhrady a na okolie hotela. Izby sú pravidelne upratované a posteľná bielizeň je menená každé 3 až 5 dní.

Stravovanie

Hotel Vám ponúka a la carte reštauráciu, kde sa pripravujú jedlá z tradičnej bulharskej ale taktiež aj z medzinárodnej kuchyne.