Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Sunny Victory

Popis a poloha

Aparthotel Sunny Victory je skvelým miestom pre pokojnú dovolenku. Nachádza sa 400 metrov od krásnej piesočnatej pláže a necelé 3 kilometre od centra rezortu. V blízkosti hotela sa nachádza niekoľko reštaurácií, supermarket a taktiež aj zastávka vláčika, ktorým sa dostanete do centra rezortu za pár minút.

Vybavenie hotela

Areál Sunny Victory Vám prináša krásnu slnečnú terasu, na ktorej sa nachádzajú lehátka a slnečníky, a taktiež aj bazén. V blízkosti sa nachádza minimarket, Recepcia hotela je pre Vás otvorená denne 24 hodín a nachádza sa na nej aj trezor, ktorý môžete za poplatok použiť. Wi-Fi pripojenie je vo verejných priestoroch bez poplatku. Parkovať môžete na súkromnom parkovisku alebo na ulici bez poplatku a v podzemnej garáži za poplatok.

Vybavenie izby

Štúdia a apartmány sú vybavené kuchynským kútom, kuchynskými riadmi, jedálenským stolom, chladničkou, TV, klimatizáciou, balkónom s výhľadom na bazén alebo okolie hotela a sprchou spolu s toaletou. Aparthotel Vám ponúka možnosť zarezervovať si detskú postieľku vopred za poplatok. Izby sú upratované každý deň a posteľná bielizeň je menená každé 3 až 4 dni.

Stravovanie

V aparthoteli sa môžete stravovať formou raňajok, polpenzie alebo plnej penzie alebo si vybrať pobyt bez stravy. V areáli hotela sa nachádza a la carte reštaurácia a bar. V každej izbe sa nachádza plne vybavený kuchynský kút a v areáli nájdete menší obchod s potravinami a 200 metrov od hotela sa nachádza supermarket.