Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Zornitza Sands & Spa

Popis a poloha

Zornitza Sands & Spa sa nachádza v krásnom a pokojnom letovisku Elenite. Hotel je vhodným miestom pre rodinky s deťmi a každého, kto hľadá oddych a relax počas svojho pobytu v Bulharsku. Piesočnatá pláž sa nachádza hneď pri hoteli. Centrum Slnečného pobrežia sa nachádza 11 kilometrov od rezortu Elenite. V hoteli si môžete požičať auto alebo aj bicykel.

Vybavenie hotela

Luxusný a moderný hotel Zornitza Sands Vám ponúka oddych vo svojom areáli a to hneď pri viacerých aktivitách a službách. V areáli sa nachádza krásna slnečná terasa a bazén. Za poplatok môžete vyskúšať služby v hotelovom wellness centre, kde sú pre Vás pripravené masáže, sauny a rôzne procedúry. Taktiež si môžete oddýchnuť v kozmetickom a kaderníckom salóne. K dispozícií máte lehátka a slnečníky ako pri bazéne tak aj na pláži. Pre deti je tu pripravený detský bazén, herňa, detský klub, detské ihrisko a rôzne animácie. Wi-Fi pripojenie na internet je v celom areáli bez poplatku. Parkovať môžete v areáli hotela taktiež bez poplatku.

Vybavenie izby

Moderné hotelové izby sú vybavené plateným mini barom, TV, klimatizáciou, pohármi, kúpeľňou spolu s toaletou, balkónom s výhľadom na more a bazén. Izby sú upratované denne a posteľná bielizeň je menená každé 3 až 4 dni.

Stravovanie

V hoteli Zornitza Sands sa môžete stravovať formou plnej penzie - v hlavnej hotelovej reštaurácií sa podávajú raňajky, obed a večera formou bufetu. Nápoje nie sú zahrnuté v plnej penzií. K dispozícií máte dva bary - pri bazéne a lobby bar, ktorý je otvorený non stop.