Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Royal Park

Popis a poloha

Hotel Royal Park sa nachádza v pokojnom rezorte Elenite. Priestranný areál hotela Vám ponúka krásnu záhradu, promenádu popri pláži a okrem iného aj aquapark. Hotel sa nachádza hneď pri pláži a od centra Slnečného pobrežia je vzdialený takmer 11 kilometrov. Hotel poskytuje službu požičania auta a taktiež aj bicyklov.

Vybavenie hotela

Luxusný hotel má vo svojom areáli pripravený bazén, záhradu, terasu, aquapark, súkromnú pláž, kaderníctvo, kozmetika, zmenáreň, fitness centrum, obchody a mnoho iného. Za príplatok si môžete oddýchnuť v hotelovom wellness centre, zahrať si minigolf, squash, bowling, windsurfing, stolný tenis alebo biliard. Pre deti sa v areáli nachádza detské ihrisko, detský klub a animačný tím. Na nepretržite otvorenej recepcií sa nachádza trezor, ktorý môžete za poplatok použiť. Wi- Fi pripojenie na internet je vo verejných priestoroch dostupné bezplatne. Parkovať môžete v areáli hotela za poplatok.

Vybavenie izby

Hotelové izby sú vybavené chladničkou, TV, klimatizáciou, pohármi, kúpeľňou s toaletou, fénom, balkónom s výhľadom na bazén, more a okolie hotela. Izby sú denne upratované a posteľná bielizeň je menená každé 2 dni.

Stravovanie

Stravovať sa môžete formou all inclusive, raňajky, obed a večera sa podáva v hlavnej reštaurácií hotela. V ďalších troch reštauráciách, ktoré sa nachádzajú v areáli môžete ochutnať typické bulharské, talianske, stredomorské a európske jedlá. Nápoje sú zahrnuté v all inclusive a môžete si ich dopriať v lobby bare alebo v bare pri bazéne.