Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Royal Castle

Popis a poloha

Luxusný, dizajnový hotel Royal Castle je pre Vás pripravený v pokojnom rezorte Elenite. Piesočnatá pláž sa nachádza len 100 metrov od hotela. V rezorte sa nachádza mnoho zaujímavých aktivít, ktoré počas Vášho pobytu môžete vyskúšať. Centrum Slnečného pobrežia sa nachádza necelých 11 kilometrov od hotela a dostať sa tam môžte aj požičaným autom, ktoré si môžete požičať na recepcií hotela.

Vybavenie hotela

V areáli hotela sa nachádza bazén, slnečná terasa, záhrada, auqapark, fitness centrum, kaderníctvo, kozmetika, vonkajší bazén a krytý bazén. Za príplatok si môžete oddýchnuť v hotelovom wellness centre v saunách, v rôznych kúpeľoch a procedúrach. Taktiež si za poplatok môžete zahrať minigolf, squash, tenis, požičať si tenisové vybavenie, vybavenie na rôzne vodné športy a vyskúšať windsurfing. Za príplatok si môžete doobjednať služby žehlenia, čistiarne a práčovne. Wi-Fi pripojenie je v celom hoteli bez poplatku. Parkovať môžete v areáli hotela bez poplatku.

Vybavenie izby

VIP izby, DeLuxe izby ale aj klasické štúdia a dvoj-lôžkové izby sú pre Vás pripravené v tomto luxusnom hoteli. Izby sú vybavené minibarom, trezorom, TV, klimatizáciou, sušičom na vlasy, balkónom s výhľadom na more, park alebo okolie hotela. Izby sú denne upratované a posteľná bielizeň je menená každá 2 až 3 dni.

Stravovanie

Stravovať sa môžete v hotelovej reštaurácií a ochutnať tak rôzne bulharské a medzinárodné špeciality. Pripravené sú pre Vás aj rôzne miešané nápoje v lobby bare.