Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Lagaria palace

Popis a poloha

Hotel Lagaria Palace sa nachádza v meste Afitos, v obľúbenom dovolenkovom rezorte Chalkidiki. Piesočnatá pláž je vzdialená 750 metrov od hotela.

Vybavenie hotela

Hotel je vybavený slnečnou terasou, veľkou záhradou a najmä vonkajším bazénom. Recepcia hotela je pre Vás otvorená nepretržite a nachádza sa na nej aj úschovňa batožiny. Za príplatok môžete skúsiť tieto aktivity mimo priestoru hotela: jazda na koni, potápanie, kanoistiku, windsurfing, rybolov alebo si môžete zapožičať bicykel, vybrať sa na turistiku alebo navštíviť aquapark. Pre deti je pripravené detské ihrisko a detská časť v bazéne. Wi-Fi pripojenie na internet je v celom hoteli prístupné zadarmo. Parkovať môžete na súkromnom parkovisku hotela taktiež bezplatne.

Vybavenie izby

Každá izba je klimatizovaná a nachádza sa v nej TV, telefón, trezor, minibar, žehlička, kúpeľňa s toaletou, sušič na vlasy a balkón s výhľadom na okolie hotela. Izby sú denne upratované a taktiež si môžete doobjednať služby žehlenia, čistiarne a práčovne. Posteľná bielizeň sa mení každých 4 až 5 dní.

Stravovanie

V areáli hotela si môžete v snack bare pochutnať na rôznych gréckych pochúťkach. V hotelovom bare Vám pripravia lahodnú kávu alebo osviežujúci nápoj.