Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Royal Bay

Popis a poloha

Moderný hotel Royal Bay sa nachádza na juhu nádherného a pokojného rezortu Elenite. Hotel Vám ponúka mnoho aktivít pre deti ale aj dospelých. Hotel sa nachádza priamo na pláži, kde sú pre Vás určené aj plážové lehátka a slnečníky. Ak by ste sa chceli vybrať na výlet k dispozícií Vám je aj požičovňa aut. Navštíviť môžete rušnejšie centrum Slnečného pobrežia, ktoré sa nachádza 11 kilometrov od hotela alebo starobylé mestečko Nessebar, ktoré sa nachádza 15 kilometrov od rezortu Elenite.

Vybavenie hotela

V areáli hotela Royal Bay je pre Vás pripravená krásna slnečná terasa, záhrada, vonkajší bazén, fitness centrum, tenisový kurt, zmenáreň, kaderníctvo a taktiež aj kozmetika. Deti sa môžu zahrať na detskom ihrisku, v detskom bazéne, v aquaparku, v detskom klube alebo spolu s animačným tímom. Za príplatok si môžete dopriať procedúry v hotelovom wellness centre, zahrať si minigolf, squash, bowling, stolný tenis, biliard, vyskúšať windsurfing, zapožičať si vybavenie na vodné športy alebo na tenis a taktiež si môžete aj doobjednať služby žehlenia alebo práčovne. Wi-Fi pripojenie na internet je vo verejných priestoroch bez poplatku. Parkovať môžete na verejnom parkovisku pri hoteli za poplatok.

Vybavenie izby

Príjemne a ležérne zariadené hotelové izby sú vybavené minibarom, trezorom, TV, telefónom, klimatizáciou, kúpeľňou spolu s toaletou, balkónom s výhľadom na more. Izby sú upratované každý deň a posteľná bielizeň je menená každé 3 až 4 dni.

Stravovanie

Stravovať sa môžete formou all inclusive, raňajky, obed a večera sa podáva v hlavnej reštaurácií hotela a môžete ochutnať typické bulharské, talianske, stredomorské a európske jedlá. Nápoje sú zahrnuté v all inclusive a môžete si ich dopriať v lobby bare alebo v bare pri bazéne.