Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Petrino Suites Hotel

Popis a poloha

Hotel Petrino Suites sa nachádza v obľúbenom gréckom rezorte Chalkidiki v oblasti Afitos. Piesočnatá pláž je od hotela vzdialená 500 metrov. V okolí môžete nájsť niekoľko zaujímavých reštaurácií a podnikov.

Vybavenie hotela

Exteriér hotela pre Vás skrýva oddych v záhrade, na krásnej slnečnej terase alebo pri vonkajšom bazéne. Za príplatok si môžete dopriať rôzne masáže a procedúry. Pre deti je prichystané detské ihrisko a detská časť v bazéne. Wi-Fi pripojenie na internet je vo verejných priestoroch bezplatné. Parkovať môžete na verejnom parkovisku pri hoteli zadarmo.

Vybavenie izby

Izby v hoteli Petrino sú očarujúce a majú kamenné múry a zariadené terasy. Všetky izby sú klimatizované a vybavené TV, telefónom, trezorom, minibarom, kúpeľňou spolu s toaletou a balkónom. Izby sú denne upratované. Za príplatok si môžete doobjednať služby žehlenia, čistiarne alebo práčovne. Posteľná bielizeň je menená každé 3 až 4 dni.

Stravovanie

V a la carte reštaurácii si môžte vychutnať stredomorskú kuchyňu z čerstvých produktov a surovín a v hotelovom bare sa môžte ponúknuť nápojmi a miestnymi sladkosťami, ktoré ocenia najmä najmenší hostia.