Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Kamenec

Popis a poloha

Hotel Kamenec sa nachádza v pokojnom rezorte Kiten. Hotel a piesočnatú pláž od seba delia pieskové duny, takže hotel sa nachádza iba necelých 100 metrov od pláže. Ak sa vyberiete na prechádzku do mesta Kiten, čaká Vás tam mnoho kaviarničiek, obchodíkov so suvenírmi a mnoho iného. Hotel Vám ponúka aj možnosť požičať si auto a môžete tak navštíviť rezort Primorsko, ktoré sa nachádza iba 5 kilometrov od hotela.

Vybavenie hotela

V hoteli Kamenec si môžete oddýchnuť na slnečnej terase, posedieť v bare pri bazéne, okúpať sa v bazéne a taktiež sa tam nachádza aj zmenáreň. Za poplatok si môžete zacvičiť v hotelovom fitness centre alebo si dopriať masáže alebo saunu. Za príplatok si môžete doobjednať službu žehlenia alebo práčovne a použiť trezor, ktorý sa nachádza na recepcii hotela, ktorá je pre Vás otvorená 24 hodín denne. Pre deti je prichystaný detský klub alebo herňa. Wi-Fi pripojenie je v celom hoteli prístupné bez poplatku. Parkovať môžete hneď pri hoteli bez poplatku.

Vybavenie izby

Elegantne zariadené izby sú vybavené minibarom, telefónom, klimatizáciou, kúpeľňou spolu s toaletou, pracovným stolom, balkónom s výhľadom na bazén, okolie hotela alebo more. Izby sú denne upratované a posteľná bielizeň je menená každé 4 až 5 dní.

Stravovanie

Hotel Vám ponúka stravu formou all inclusive, ktorá je podávaná v hotelovej reštaurácií formou bufetu. Na terase si môžete vychutnať kávu alebo skvelé letné miešané nápoje.