Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Aegean Melathron Thalasso

Popis a poloha

Hotel Aegean Melathron Thalasso je obkolesený krásnou gréckou prírodou, ktorá Vás bude sprevádzať aj cestičkou k piesočnatej pláži, ktorá je od hotela vzdialená 700 metrov. V blízkosti hotela sa nachádza mini market a obchod so suvenírmi.

Vybavenie hotela

V areáli rezortu nájdete niekoľko miest na oddych a relax. Záhrada, slnečná terasa a niekoľko vonkajších bazénov je len časť z priestorov, ktoré sú Vám v hoteli k dispozícií. Recepcia hotela je pre Vás otvorená nepretržite a nájdete na nej úschovňu batožiny, bankomat a zmenáreň. Za príplatok si môžete dopriať vstup do wellness centra, kde sú pripravené masáže, jacuzzi a sauny. Zacvičiť si môžete vo fitness centre. Medzi aktivity, ktoré si môžete vyskúšať za poplatok patrí: tenis, biliard, kanoistika, potápanie a vybavenie na tenis alebo na vodné športy. Okrem iného si môžete zahrať šípky alebo stolný tenis. Pre deti je prichystaný animačný tím, detské ihrisko a detská časť v bazéne. Wi-Fi pripojenie na internet je v areáli hotela bezplatné. Parkovať môžete na súkromnom hotelovom parkovisku zadarmo.

Vybavenie izby

Luxusne a moderne zariadené izby sú vybavené trezorom, TV, telefónom, klimatizáciou, chladničkou, kúpeľňou spolu s toaletou, sušičom na vlasy, balkónom s výhľadom na more alebo areál hotela. Izby sú denne upratované a posteľná bielizeň je menená každé 3 až 4 dni. Za príplatok si môžete doobjednať služby žehlenia, čistiarne alebo práčovne.

Stravovanie

V areáli hotela Aeagean Melathron Thalasso nájdete niekoľko reštaurácií, v ktorých sa podáva rôzne jedlo. Vyskúšať môžete chutné a výdatné raňajky, rôzne grécke špeciality ale taktiež chutné jedlá z medzinárodnej kuchyne. V hotelovom bare, ale taktiež aj v bare pri bazéne Vám pripravia chutné miešané letné nápoje a mnoho iného.