Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Marina

Popis a poloha

Útulný hotel Marina Vám ponúka pobyt v rezorte Kiten a to hneď pri pláži. V centre rezortu sa nachádza mnoho reštaurácií, obchodíkov so suvenírmi a rôznych atrakcií, ktoré zabavia deti rovnako ako aj dospelých. Hotel disponuje službou požičania si auta, takže sa môžete vybrať navštíviť napríklad aj 5 kilometrov vzdialený rezort Primorsko a mnoho iného.

Vybavenie hotela

Hotel Marina Vám vo svojom areáli ponúka oddych na slnečnej terase, v záhrade alebo hneď na pláži. Recepcia hotela je pre Vás otvorená nepretržite. Za poplatok si môžete doobjednať služby čistiarne a práčovne alebo môžete použiť trezor, ktorý sa nachádza na recepcií.

Vybavenie izby

Izby sú vybavené klimatizáciou, TV, kúpeľňou spolu s toaletou a balkónom s výhľadom na more alebo okolie hotela. Izby sú denne upratované a posteľná bielizeň je menená každých 4 až 5 dní.

Stravovanie

Hotel Marina Vám ponúka možnosť stravovania formou raňajok, ktoré sú podávané v hotelovej reštaurácií formou bufetu. V a la carte reštaurácií si pochutnáte na rôznych bulharských špecialitách. V bare Vám zase pripravia letné miešané nápoje.