Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Princess Residence

Popis a poloha

Príjemný, plážový hotel Princess Residence je obkolesený krásnou prírodou typickou pre Bulharsko. Hotel sa nachádza hneď pri piesočnatej pláži, kde môžete vyskúšať množstvo vodných športov. V meste Kiten sa nachádza veľa rôznych obchodíkov, reštaurácií a atrakcií.

Vybavenie hotela

V areáli hotela Princess Residence na Vás čaká terasa, záhrada, bazén a fitness centrum. Deti sa môžu zahrať v detskom klube alebo na detskom ihrisku. Za príplatok si môžete oddýchnuť pri masáži, alebo v saune, zahrať si stolný tenis alebo vyskúšať jazdu na koni, potápanie, windsurfing a iné zaujímavé vodné športy. Za príplatok si môžete taktiež doobjednať služby žehlenia, čistiarne alebo práčovne. Wi-Fi pripojenie je v celom hoteli sprístupnené bez poplatku. Parkovať môžete na súkromnom stráženom parkovisku, ktoré je spoplatnené. Trezor sa nachádza na recepcií a je za poplatok.

Vybavenie izby

Izby sú v hoteli Princess Residence vybavené klimatizáciou, TV, kúpeľňou spolu s toaletou, sušičom na vlasy a balkónom s výhľadom na okolie hotela. Izby sú denne upratované a posteľná bielizeň sa mení každé 4 až 5 dní.

Stravovanie

V hotelovej reštaurácií si môžete pochutnať na rôznych bulharských ale aj medzinárodných špecialitách. Miešané letné nápoje, tak isto aj dobrá káva, sa podávajú v lobby bare a môžete si ich vychutnať na slnečnej terase.