Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Ammon Zeus

Popis a poloha

Hotel Ammon Zeus sa nachádza priamo na čistej a piesočnatej pláži v oblasti Kallithea. Pláž je opakovane odmenená modrou vlajkou Európskej únie ako jedna z najčistejších pláží. Za 5 minút sa dostanete do centra mesta Kallithea, kde nájdete mnoho reštaurácií, kaviarní, obchodov s oblečením, obchody so suvenírmi atď.

Vybavenie hotela

V areáli hotela Ammon Zeus je Vám k dispozícií terasa, záhrada a vonkajší bazén. Za príplatok si môžete dopriať vstup do hotelového wellness centra kde na Vás čakajú rôzne masáže, kúpele, jacuzzi a sauny. K dispozícií Vám je aj fitness centrum. Z aktivít, ktoré hotel ponúka si môžete vyskúšať karaoke alebo za príplatok si môžete vyskúšať potápanie, kanoistiku alebo rybolov. Pre deti je pripravené detské ihrisko, detský klub a animačný tím. Wi-Fi pripojenie na internet je Vám k dispozícií zadarmo v celom areáli hotela. Parkovať môžete na súkromnom parkovisku hotela, ktoré je spoplatnené.

Vybavenie izby

Luxusne a príjemne zariadené izby sú v hoteli vybavené minibarom, trezorom, telefónom, klimatizáciou, kúpeľňou s toaletou a balkónom s výhľadom na more, záhradu alebo bazén. Izby sú denne upratované a posteľná bielizeň je menená každé 3 až 4 dni.

Stravovanie

Vychutnajte si miestnu a stredomorskú kuchyňu, ktorú môžete ochutnať v hotelovej reštaurácií. Snack bar pre rýchle, chutné a kvalitné jedlá ponúka širokú škálu jedál.