Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Alia Palace

Popis a poloha

Alia Palace sa nachádza v oblasti Pefkohori, na polostrove Kassandra, prvý z troch čarovných polostrov Chalkidiki. Hotel je od pláže vzdialený necelé 2 kilometre a od centra rezortu iba 500 metrov.

Vybavenie hotela

V priestoroch hotela sa nachádza terasa, záhrada a vonkajší bazén. Za príplatok si môžete dopriať masáž, jacuzzi, sauny, pedikúru, manikúru, procedúry a veľa iného. Medzi aktivity, ktoré môžete vyskúšať v areáli hotela patrí cyklistika, karaoke a za príplatok si môžete zahrať tenis alebo vyskúšať potápanie. Wi-Fi pripojenie na internet je v celom hoteli bezplatné. Parkovať môžete na verejnom parkovisku zadarmo.

Vybavenie izby

Elegantne zariadené izby sú vybavené trezorom, telefónom, klimatizáciou, žehličkou, chladničkou, kúpeľňou s toaletou, sušičom na vlasy a balkónom. Z niektorých izieb sa Vám ponúkne výhľad na more a z iných zase na areál hotela. Izby sú denne upratované a posteľná bielizeň je menená každé 3 až 4 dni.

Stravovanie

Hotel má až dve hotelové reštaurácie kde si s radosťou môžte vychutnať grécku kuchyňu formou bufetu alebo á la carte a stráviť príjemný večer pri pohári lahodného vína, ktoré reštaurácie ponúkajú. V hoteli sa nachádza aj snack bar. V bare pri bazéne si môžte vychutnáť osviežujúce nápoje alebo kávu. Raz za týždeň sa v hoteli konajú ochutnávky vín.