Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Iris hotel

Popis a poloha

Príjemný, rodinný hotel Iris sa nachádza v oblasti Siviri, Chalkidiki. Piesočnatá pláž je od hotela vzdialená 750 metrov.

Vybavenie hotela

Záhrada pri hoteli je jedným z najlepších priestorov na oddych a relax. Od izby až k záhrade Vás povedie chodník, ktorý vedie aj okolo bazéna s časťou pre deti. Pri bazéne sa nachádzajú slnečníky a lehátka. V areáli hotela si môžete zahrať futbal alebo tenis. Na recepcií hotela sa nachádza trezor, ktorého použitie je za poplatok. Wi-Fi pripojenie na internet je vo verejných priestoroch zadarmo. Parkovať môžete pri hoteli zadarmo.

Vybavenie izby

Izby v hoteli Iris sú moderné zariadené a sú vybavené telefónom, TV, klimatizáciou, chladničkou, sušičom na vlasy kúpeľňou spolu s toaletou a balkónom, z ktorého máte výhľad do záhrady alebo na bazén. Izby sú pravidelné upratované a posteľná bielizeň je menená každých 4 až 5 dní.

Stravovanie

V hotelovej reštaurácií sa môžete stravovať formou all inclusive, polpenzie alebo raňajok. Strava sa podáva v bufetovej reštaurácií hotela. Na výber máte jedlá z gréckej ale aj medzinárodnej kuchyne.