Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Bellagio Hotel

Popis a poloha

Bellagio Hotel sa nachádza v obľúbenom dovolenkovom rezort Chalkidiki, v oblasti Fourka. Piesočnatá pláž je od hotela vzdialená necelých 600 metrov.

Vybavenie hotela

Slnečná terasa, záhrada, vonkajší bazén a mnoho iného na Vás čaká v priestoroch hotela Bellagio. Medzi aktivity, ktoré Vám hotel ponúka patrí tenis, cyklistika alebo turistika. Pre deti je prichystané detské ihrisko. Za príplatok si môžete dopriať aj masáž. Recepcia hotela je pre Vás otvorená non-stop a nachádza sa na nej zmenáreň alebo aj úschovňa batožiny. Pripojiť sa na internet môžete zadarmo v celom hoteli. Parkovisko je Vám k dispozícií bezplatne.

Vybavenie izby

Všetky izby v hoteli sú vybavené TV, klimatizáciou, chladničkou, TV, kúpeľňou spolu s toaletou a sušičom na vlasy. K dispozícií Vám sú izby s balkónom alebo bez neho. Izby sú denne upratované a posteľná bielizeň je menená každé 3 až 4 dni. Za príplatok si môžete doobjednať služby čistiarne alebo práčovne.

Stravovanie

Skvelé grécke raňajky Vám pripravia v hotelovej reštaurácií, ktoré sú podávané formou bufetu. Ďalšie jedlá z gréckej ale aj z medzinárodnej kuchyne Vám pripravia v okolitých reštauráciách. V areáli hotela sa nachádza aj bar.